13 травня м. Київ. ХІІ Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «KIEV ART TIME»

         13 травня в м. Київ проходив ХІІ Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «КIEV ART TIME – 2017». Учасників радо приймали в стінах Національного авіаційного університету. Конкурсна програма  складалася зі 120-ти  номерів і тривала з 10-ї години ранку до пізнього вечора.

Хореографічний колектив «Заморочки» (керівник Луценко Олександр Анатолійович)  нагороджений Дипломом за І місце за «Танець з бучками»  та  Дипломом учасника  за молдавський танець «Він де ваканте».

“Заморочки”

 

Хореографічний колектив  «Заморочки-дивина» (керівник Чорна Тетяна Володимирівна) був нагороджений Дипломом за ІІ місце за   Поліський танець «Шир», а також Дипломом учасника за хореографічну композицію «Український МІКС».

 

“Заморочки-Дивина”

       

 Дипломантом  конкурсу стала   також  і  учениця 4 класу хореографії  Максімова Сандра (викладач Оленксандр Анатолійович Луценко), яка змагалася у віковій категорії 7-9 років та виконала танці “Водолій” та “Маленьке кохання”

Максімова  Сандра

Журі  конкурсу Шкоріненко В.О., Чапкіс Г.М. та Черноус Л.М.   високо оцінили таланти наших учнів та нагородили учасників іменними кубками і медалями.