18 березня в м. Умань. Обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

        18 березня в м. Умань на базі УОМУ ім. П.Д. Демуцького відбулася чергова олімпіада з музично-теоретичних предметів.

За доброю традицією учні нашої школи отримали провідні місця.  Так ІІ місце посіла команда учнів з сольфеджіо та музичної літератури в складі Марчука Михайла – 8 кл. гітари, Пилипенко Анастасії – 7 кл. фортепіано, Гарбар Марини – 8 кл. фортепіано, Загородньої Ірини – 8 кл. скрипки, Шляхетко Анни – 7 кл. скрипки (викладачі Погоріла Т.О., Чередник Н.В., Орловська Л.Л.). 

В  особистій першості з музичної літератури  І місце  зайняв  Надюк Владислав , ІІ місце  –  Хафіан КарінаІІІ місцеГарбар Марина (викладач Погоріла Т.О.). Учні Загородня Ірина (викладач Погоріла Т.О.)  та Пилипенко Анастасія (викладач Орловська Л.Л.) отримали Дипломи за участь.

В особистій першості з сольфеджіо ІІ місце зайняла Шляхетко Анна (викладач Чередник Н.В.).

           Усі присутні – учасники музично-теоретичної олімпіади з нетерпінням очікували заключного етапу – «Творчого конкурсу», який проходить на сцені музичного училища. І цього разу, як завжди, наші учні були на висоті. З великим успіхом вони виступили з інсценізацією української народної пісні «Чорна редька». Творча група у складі учнів Павлик Сніжани, Деркач Юлії, Надюка Владислава (сольний спів), Надільнюка Олександра (фортепіано), Загородньої Ірини (скрипка), Гусаковського Артема (ударні інструменти), Хафіан Каріни і Тимчака Данила (хореографія) та викладача класу баяна Коваля Олександра Миколайовича – отримали беззаперечне І місце!