27 березня. Творчий звіт учнів та викладачів Звенигородської дитячої школи мистецтв перед громадськістю міста

            Традиційно наприкінці березня колектив школи звітує перед громадськістю міста великим концертом. Усі кращі виконавці – солісти-інструменталісти, співаки, учнівські та викладацькі ансамблі вважають за честь виступити в такому концерті.

          В програмі були представлені твори композиторів різних епох і стилів – від музики ХVІІ до творів кінця ХХ століття та сучасних композицій і новітніх обробок народної музики. Викладачі не обмежувалися виконанням вже знайомих композицій, а представили музику народів світу у виконанні багатьох виконавців-інструменталістів та співаків. Так, прозвучали: румунська народна мелодія «Жайворонок» у виконанні дитячого оркестру народних інструментів із соло на ксилофоні Артема Гусаковського; ансамбль кларнетистів виконав «Веселий канон» Крістіана Моріса; учень класу сольного співу Андрій Даудріх заспівав  пісню Тото Кутуньо «Я – італієць»; учень класу  кларнета Надільнюк Саша виконав «Приємний спогад» Ганса Фріца; учень класу цимбал Григор’єв Саша виконав «Вальс» П. Піццігоні ; тріо у складі Надюка Влада, Фільова Олександра та Гусаковського Артема – композицію Фредді Мерк’юрі «The show must go on». Незабутнім був виступ викладацького камерного ансамблю «Класик-стиль» – це «Концерт ля мінор» для двох скрипок Антоніо Вівальді. Учні-хореографи виконали «Польку» в супроводі інструментального ансамблю «Горицвіт», сподобався глядачам і сольний «Козацький ліричний танець» у виконанні Богдана Бовенка. Учні-співаки продемонстрували цікавий різноманітний репертуар і добру вокальну підготовку.

        Загалом, концерт-звіт виявив високий професійний і виконавський рівень учнів, а викладачі – свою любов до професії й педагогічну майстерність у вихованні учнів різних мистецьких спеціальностей.