“Новий рік збирає друзів”

21 грудня у дитячій школі мистецтв відбувся святковий новорічний концерт “Новий рік збирає друзів”, який підготували викладачі класу хореографії Чорна Т.В. , Луценко О.А. та викладач класу сольного співу Боровик Г.В.  У  ньому взяли участь учні 1-8 класів хореографії та кращі учні класу сольного співу. Ведуча заходу – викладач класу фортепіано Сенченко О.М.

До затишної концертної зали завітали батьки, гості, друзі та всі небайдужі до мистецтва та естетичної краси.

Концерту програму розпочали хореографічною композицією “Зимовий вальс”,  яка відразу занурила усіх присутніх  у казкову атмосферу. Глядачі  мали змогу отримати насолоду від номерів різних жанрів, тому вони зацікавлено спостерігали за виступами учасників та підтримували їх  оплесками.

Не обійшовся концерт без яскравих артистів та улюбленців публіки  Андрія Даудріха, який подарував глядачам пісню із репертуару Деміса Руссоса “Сувенір” та Облап Крістіни, яка виконала запальний хіт “Despasito”. Також  своїм вокалом радували  Софія Степаненко,  Даша Зайченко,  Настя Притульська,  Аня Подолянська  та Даша Ямборська.

Яскравими і незабутніми були хореографічні номери “Love story” (у виконанні Максима Ломакіна та Вероніки Бондаренко), “У перетику ходила”, “Жіноча сварка”, “Вечорниці”, “Ворожіння” , “Adagio” (у виконанні Олі Поліщук та Вероніки Брик),”Бароко”.

 Сюрпризом для всіх став номер “Розбите кохання” у виконанні випускників школи, а нині студентів Канівського коледжу культури і мистецтв,  Бовенків Івана та Богдана за участю викладача  хореографії Чорної Т.В.

Справжнє світлове шоу продемонстрували учні 6-8 класів хореографії у номері “Магія світла”. Пісня “Це зима” у виконанні Олі Черновської вдало закрила концертну програму.  Всі учасники під теплі та гучні оплески вийшли на сцену, подякували  глядачам  та привітали їх з наступаючим Новим роком!