Тиждень мистецтва «Обдаровані діти – дітям»

Під такою назвою у Звенигородській дитячій школі мистецтв  з 4 по 8 вересня проходили концерти для школярів 1-5 класів усіх міських шкіл. Неочікуваним і приємним для школярів сюрпризом вже при вході у «мистецький храм» було гостинне запрошення від перевдягнених учнів класу театрального мистецтва: «король» та «придворні» приязно припрошували всіх заходити до царства музики, пісні, танцю, малювання. У вестибюлі на школярів чекала виставка картин, «ляльки-рукавички» учнів класу образотворчого мистецтва – дітей, які з раннього дитинства захоплено дивляться на навколишній світ та мають бажання творити. До гарно прибраної концертної зали школярі заходили під музику  вже з гарним настроєм і в передчутті чогось нового та невідомого.

І ось усі затамували подих. На сцену вийшли ведучі — викладачі Таміла Погоріла  та Інга Загородня, які вітали всіх з початком нового навчального року, оголошували різножанрові концертні номери та розповідали про музику.

Варто відзначити, що, незважаючи на те, що наші діти, порівняно з жителями великих міст, не так уже й часто бувають на великих концертах, артистів вони підтримували і сприймали тепло, аплодували гучно і завзято, невимушено вигукували «браво». По закінченні концертів і глядачі, і юні артисти виходили радісними, емоційно піднесеними.

Відомо, що мистецтво – довговічне і необхідне. І не тільки на свята. Тож викладачі ДШМ дарують його собі і оточуючим. Головне ж їхнє завдання — навчати молоде покоління, рухатися вперед, розвиватися, досягати нових вершин і, що не менш важливо, приносити задоволення глядачам – і маленьким, і дорослим.