“Звуки сріблом розіллються, струн душі усіх торкнуться”

Під такою назвою 23 січня в концертній залі ДШМ відбулося яскраве свято – звітний концерт учнів молодших класів домри та гітари викладача Марчук О.В. (концертмейстер Сенченко О.М.).

Тридцять музичних номерів склали концертну програму заходу, яка супроводжувалася пейзажами та жанровими картинками на екрані. До своєрідного іспиту перед рідними та близькими діти готувалися старанно і наполегливо. Звичайно, хвилюванню не було меж, але на сцені всі трималися впевнено.

Неочікуваним і приємним сюрпризом для глядачів та викладачів школи був виступ випускника класу гітари 2015 року Штельмаха Олега, переможця обласних конкурсів обдарованих учнів м. Черкаси та Умань, який наразі навчається  на ІІ курсі Уманського музичного училища ім. Демуцького. В його виконанні прозвучали твори сучасних композиторів, в яких Олег продемонстрував високий технічний рівень та відповідну виконавську майстерність.

Незважаючи на прохолодну зимову погоду, захід вдався теплим і святковим. Учні народного відділу та їх викладач Марчук О.В. (концертмейстер Сенченко О.М.) подарували всім присутнім в залі хороший настрій та незабутні враження.