

Дорогі друзі! Шановні батьки, учні, колеги!!!
Сьогодні ми ще раз переконалися, що танець це краса,радісні обличчя дітей , пластика рухів, артистичність… Одним словом, хореографія -це круто і захопливо.
А коли поряд з танцем є пісня, яку слухаєш з насолодою і задоволенням-це дивовижно. Тож,заради таких сонячних облич з блиском в очах дітей і вдячних оплесків ми -викладачі школи,творимо і організовуємо мистецькі свята.
Безмежно дякуємо нашим викладачам класу хореографії Луценку О.А., Загорулько Т.В., викладачу сольного співу Боровик Г.В. за професійну підготовку і організацію свята, всім учням за старанність, відповідальність,артистичність, Петрову Є.В. за допомогу в поїздках дітей на конкурси, звукорежисеру Загорульку Дмитру за якісне озвучення. Дякуємо нашим хлопцям за мирне небо. Спасибі ще раз усім гостям за щиру ауру, підтримку і всім за сьогоднішнє свято!!!
Ми в соціальних мережах