5 квітня у Черкасах відбувся Всеукраїнський конкурс з музичної літератури «Music way». Цього року цей чудовий конкурс об’єднав майже 130 поціновувачів музичної літератури. Учні нашої школи, вчерговий раз показали високий рівень знань:
Беркун Катерина – І місце, Денісова Кіра – І місце, Михайлюк Артем – І місце, Лихопой Соломія – І місце, Педан Ірина – ІІ місце, Погорілий Іван – ІІ місце
Вітаємо із блискучою перемогою! Молодці! Так тримати!
4 квітня відбувся 8 Всеукраїнський музичний конкурс виконавців на духових та ударних інструменах “Черкаські сурмачі” на якому в черговий раз учні нашої школи мистецтв класу сопілки показали свій високий рівень виконавства. Тож маємо такі результати:
І місце – Бондаренко Нікіта
ІІ місце- Погоріла Кіра та сімейний дует Погорілий Іван та Погоріла Кіра
ІІІ місце- Заверченко Елеонора та ансамбль сопілкарів “Перлина” .
Вітаємо юних художників – переможців і активних учасників Х Міжнародного конкурсу “МАРКА ДРУЖБИ” м. Херсон. 4213 учасників із 29 країн світу представили роботи на конкурс у різних номінаціях. Серед переможців і наші учні відділення образотворчого мистецтва викладачів Тітаренко Л.В. і Стовповенко Л.О.
24 березня в Концертній залі ДШМ відбулося музичне свято “Перші кроки в музиці” на відділі фортепіано. Наші юні піаністи виступали на своєму першому академічному концерті. Вони хвилювалися і раділи. Всі гарно зіграли, всіх підтримували оплесками глядачі, всі отримали яскраві кульки і добрі враження.
14 лютого у Черкасах відбувся обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів.
В цей надважкий час, коли немає умов для повноцінних занять, учениця 4 класу, піаністка Катя Шульга наважилась взяти в ньому участь. Відсутність світла, довгі канікули та дистанційні заняття не стали перепоною для обдарованої дівчинки. Катя любить виступати, тому її не збентежила велика кількість учасників(42!), а ще свою доньку підтримали мама й тато!
Любов до музики, наполеглива праця, підтримка батьків принесли свої результати – виразне, емоційне та впевнене виконання було належно оцінене строгим жюрі- наша Катеринка отримала 1 місце! Вітаємо Катю з прекрасним результатом, бажаю великих успіхів та подальших перемог!
Вітаємо наших учнів відділення образотворчого мистецтва, активних учасників та переможців III Відкритого Всеукраїнського конкурсу “ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ НАТЮРМОРТ” з чудовими результатами!
Сьогодні, 7 січня, в ЦКіД ім. Т.Г.Шевченка викладачі Звенигородської дитячої школи мистецтв Тітаренко Л.В. та Стовповенко Л.О. провели майстер-клас з виготовлення сувеніру “Конячка” – символу Нового 2026 року (з модуліну). Щиро дякуємо всім учасникам! Вітаємо всіх із зимовими святами! Бажаємо миру, натхнення, доброти та любові!
Напередодні Новорічних свят відбулася ІІ Міжнародна Європейська олімпіада мистецтв 2025. Участь у чемпіонаті взяла учениця Беркун Катерина, яка представила свій творчий проект, в якому вона висвітлила творчість української сучасної композиторки Руслани Лісової та продемонструвала один з її ліричних творів « Ноктюрн».
За свою авторську роботу Катя отримала найвищу нагороду – Гран-прі та додаткову відзнаку “Золотий талант України 2025”. Це вагоме досягнення є результатом наполегливої праці та щирого захоплення музичним мистецтвом. Пишаємося нашою ученицею, бажаємо Каті нових звершень і подальших перемог!