“Крок до зірок”

16 травня в дитячій школі мистецтв відбувся звітний концерт класів хореографії та сольного співу “Крок до зірок”, який підготували викладачі Чорна Т.В., Луценко О.А. та Боровик Г.В. Ведуча концерту – викладач класу фортепіано Сенченко О.М.

У концертній програмі взяли участь учні 1-8 класів хореографії та найактивніші учні класу сольного співу.

Вокальне тріо у складі Подолянської Ані, Ямборської Даші та Черновської Олі відкрили захід запальною піснею “Одна калина”  (керівник Боровик Г.В.,  хореографічна композиція Чорної Т.В.). Учні співаки виявили значні успіхи у вокальному мистецтві. Приємно те, що учні навчаються різножанровому співу – народний та естрадний.

Глядачі мали змогу переглянути номери різних хореографічних  та вокальних напрямків, серед яких молдавський танець “Він де ваканте”, “Італійський танець з тамбуринами”, “Іспанське сапатеадо”, сучасний танець “Crazy girls”, “Love story” та дитячі танці “Весела сороконіжка” та “Грибочки”. Незабутнє враження залишили глядачам “Весела канадська полька” (викладач Луценко О.А.) та ліричний і зворушливий танець “Журавлі” (викладач Чорна Т.В.).