Обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін

24 березня відбулася чергова обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін, що традиційно проходить в УОМУ ім. П. Демуцького. Учні Звенигородської ДШМ є її незмінними учасниками, щороку отримуючи перемоги у нелегких змаганнях. Цього року підготовча робота проходила за важких умов – хвороби учнів, карантини у школах і т. ін. позначилися на кількості і якості додаткових занять.

Та, незважаючи  на різні об’єктивні причини, учні і викладачі  змогли докласти максимум зусиль до успішного виступу на олімпіаді. Так, у командному змаганні з сольфеджіо і музичної літератури наші учні отримали почесне ІІ місце – Пилипенко Анастасія, Шляхетко Анна (8 кл.), Хафіан Каріна (5 кл.), Теліженко Іван, Марченко Віка (7 кл.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У змаганні  на особисту першість з сольфеджіо  учні    Шляхетко Анна (8 кл.) та Настич Анна (5 кл.) викл. Чередник Н.В. –  отримали І місця,  Попов Андрій  (5 кл. викл. Чередник Н.В.) – ІІ місце

   

                          

 

 

В особистій першості з музичної літератури – Пилипенко Анастасія (8 кл. викл. Орловська Л.Л.) – ІІІ місце; Лаврінченко Марина (5 кл. викл. Погоріла Т.О.) – І місце та Гран-прі в учениці 5 кл. Хафіан Каріни (викл. Погоріла Т.О.).

 

Ми щиро радіємо успіхам наших учнів, бажаємо їм міцного здоров’я й наснаги на шляху підкорення майбутніх мистецьких вершин.