Архіви за місяць Березень 2019

Читати далі

“НАРОДЖЕНА СПІВАТИ”

Нещодавно в дитячій школі мистецтв відбувся сольний концерт “НАРОДЖЕНА СПІВАТИ” випускниці школи, учениці класу естрадного співу, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Крістіни Облап (викладач Боровик Г.В.).   

Крістіна є прикрасою багатьох концертів у нашому місті. Щороку  вона бере участь у конкурсах різних рівнів і щоразу стає лауреатом.

Цього року вона вперше побувала за кордоном у Латвії на Міжнародному конкурсі “Балтійські зорі”, де здобула І Премію.

Особливо душевно на концерті була виконана пісня “Мама”, яку  Крістіна присвятила своїй любій матусі. Глядачі щиро вітали її оплесками та дарувалим квіти.

 

 

 

 

 

Читати далі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Віртуозні самоцвіти”

9-10 березня у Львові проходив V Всеукраїнський фестиваль-конкурс  піаністів “Віртуозні самоцвіти”. Учениця 6 кл. фортепіано Хафіан Каріна (викладач Строїн О.П.)  взяла участь у цьому  конкурсі  і зайняла почесне ІІ місце.

 

 

Читати далі

Читати далі

Сольний концерт Анастасії Притульської “Юність.Майстерність.Талант”

 

6 березня 2019 року напередодні  Міжнародного жіночого дня 8 Березня у концертній залі ДШМ прозвучав сольний концерт учениці 6 кл. скрипки Анастасії Притульської (викладач Голікова Н.О., концертмейстер Поворіна О.Г.).

Відрадно те, що цей захід зібрав величезну кількість гостей, оскільки  концертна зала була переповнена. Серед присутніх були учні, викладачі школи, батьки, а також представники учнівсько-викладацького колективу Шевченківської школи мистецтв, відділу освіти та культури райдержадміністрації.

Анастасія  зачарувала слухачів своїм глибоким проникненням у драматургію музичного твору, впевненим володінням інструментом й засобами музичної виразності, тонким відчуттям стилю, артистизмом виконання. Також яскраво проявила себе як піаністка та вокальна виконавиця. Чудово прозвучала в дуеті з однокласниками, викладачем та як солістка ансамблю скрипалів “Веселі нотки”.

Навчитись розумінню величі класичної музики, її збереження – це , бузумовно, вагомий дар слухачам та усім пошановувачам музичного мистецтва нашого міста. Присутні в залі, натхненні небуденним сольним концертом юної скрипальки Анастасії Притульської, ще довго ділилися приємними враженнями в кулуарах школи.

Читати далі

“МУЗИКА НАС ЄДНАЄ”

1 березня відбувся звітний концерт учнів та викладачів відділу народних інструментів “МУЗИКА НАС ЄДНАЄ”, в якому прийняли участь викладачі та кращі учні відділу.

 

На концерті було показано багато учнівських колективів, серед яких   :  дитячий оркестр учнів школи “Візерунки”, ансамбль бандуристів “Україночки”, інструментальний ансамбль “До-ре-ля-місс!”, ансамбль сопілкарів “Перлина”, ансамбль баяністів та ансамблі малих форм, а також викладацькі ансамблі “Горицвіт” та “Барви”.

 

Читати далі