Архіви за місяць Листопад 2019

XVII Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського

       

8-10 листопада 2019 року Кам’янці  відбувся  ХVІІ  Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського.   

Учениця  8 класу фортепіанного відділу  Зайченко Дарія (викл. Загородня І.В.) стала  лауреатом І Премії у старшій категорії.  Особливий захват у глядачів та членів журі викликало виконання Дашою твору П. Чайковського “Елегійна пісня”. Цей твір, який дуже рідко виконується, наша учениця зіграла так натхненно та виразно, що не залишила байдужим нікого. Від поважного журі Даша отримала диплом за краще виконання твору  П. Чайковського та запрошення виступити у Великій залі Одеської обласної філармонії. 

 Наша талановита учениця  також зайняла ІІІ місце у номінації “Скрипка”, старша група (викл. Голікова Н.О.). Вперше за 17-ти річну історію конкурсу, конкурсантка брала участь  одразу в двох номінаціях і в обох виборола призові місця! Вітаємо Дашу із заслуженою перемогою та бажаємо подальших  перемог!

На фото: Даша Зайченко з професором кафедри  спеціального фортепіано, Заслуженим діячем мистецтв України Ольгою Дмитрівною Ліфаренко та своїм викладачем Інгою  Загородньою.

 

 

 

Читати далі

17 жовтня 2019 року в  Звенигородській ДШМ викладач Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького Євтушенко Олена Василівна  провела майстер-клас    на тему «Актуалізація опорних знань учнів класу фортепіано. Підготовка до обласного конкурсу «Маленький віртуоз» та Всеукраїнського конкурсу пам’яті П.І. Чайковського»  з учнями Бондаренко Ніною (4 клас), Блискавкою Діаною (5 клас), Лаврінченко Мариною (7 кл), Зайченко Дарією (8 кл.), Надільнюком Олександром (5 кл.).  Викладачі школи відмітили високу  професійність  Євтушенко О.В., а також корисність  та необхідність проведення таких заходів. 

Читати далі