Архіви за місяць Вересень 2019

ХХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Hanioti 2019»

23-28 вересня 2019 року у Греції відбувся ХХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Hanioti 2019».  Ансамбль сопілкарів “Перлина” ( кер. Орлова А.В.) та ансамбль бандуристів “Україночка” (кер. Чикаленко Г.М.)  взяли участь у  інтернет-конкурсі  й отримали І місця та подяки.      

Читати далі

Тиждень мистецтва “Обдаровані діти – дітям”

Щороку перший тиждень  вересня збирає усіх учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста на святкові концерти, які проходять під назвою “Обдаровані  діти – дітям”. Традиційно вестибюль  навчального мистецького закладу прикрашали виставки робіт учнів класу образотворчого мистецтва, до яких долучилися і працівники дитячої бібліотеки, виставивши нові сучасні збірки для дітей.  На концертах виступи своїх однокласників школярі підтримували гучними оплесками, вигуками “браво”, активно реагували і відповідали на запитання ведучих…  Такі святкові зістрічі учнів початкових класів з мистецькою школою мають на меті знайомство  дітей міста з різними спеціальностями, яким навчають  педагогічні працівники – викладачі класів хореографії, сольного співу, образотворчого і театрального  мистецтв та багатьох інструментальних спеціальностей. 

Читати далі

День знань

Скінчилися  безтурботні,  веселі канікули і наступив вересень  –  День знань, який урочисто відзначають усі навчальні заклади. Так, 2 вересня і наша мистецька школа зустрічала  своїх вихованців, нових діток –  першокласників. Директор школи Комаренко Л.Д.  в своїй доповіді тепло звернулася з вітальними словами, побажаннями до викладачів, учнів школи та усіх гостей свята. Була висловлена вдячність педпрацівникам, які підготували  випускників школи до вступу  у вищі навчальні заклади:

Чиркіна Фаїна – клас скрипки-  викл. Умнова А.Я.

Алєксандрова Сніжана – клас домри –   викл. Марчук О.В.

Шляхетко Анна та Теліженко Іван  – клас скрипки –   викл. Гончаревська В.Л.

Хафіан Каріна –  клас фортепіано – викл. Строїн О.П.

Облап Крістіна –  клас сольного  співу та клас саксофону  – викл.  Боровик Г.В. та Дзеціна В.В.,

Горобець Тетяна – клас образотворчого  мистецтва – викл. Тітаренко Л.В.

На святі були вручені дипломи переможцям конкурсів усіх рівнів минулого навчального року та літнього канікулярного періоду. Глядачі гучними оплесками вітали дипломантів. Урочистості з нагоди Дня Знань завершив перший дзвоник 2019-2020 навчального року, після якого розпочався святковий концерт.

 

Читати далі

Читати далі

Читати далі