Архіви за рік2017

“Новий рік збирає друзів”

21 грудня у дитячій школі мистецтв відбувся святковий новорічний концерт “Новий рік збирає друзів”, який підготували викладачі класу хореографії Чорна Т.В. , Луценко О.А. та викладач класу сольного співу Боровик Г.В.  У  ньому взяли участь учні 1-8 класів хореографії та кращі учні класу сольного співу. Ведуча заходу – викладач класу фортепіано Сенченко О.М.

До затишної концертної зали завітали батьки, гості, друзі та всі небайдужі до мистецтва та естетичної краси.

Концерту програму розпочали хореографічною композицією “Зимовий вальс”,  яка відразу занурила усіх присутніх  у казкову атмосферу. Глядачі  мали змогу отримати насолоду від номерів різних жанрів, тому вони зацікавлено спостерігали за виступами учасників та підтримували їх  оплесками.

Не обійшовся концерт без яскравих артистів та улюбленців публіки  Андрія Даудріха, який подарував глядачам пісню із репертуару Деміса Руссоса “Сувенір” та Облап Крістіни, яка виконала запальний хіт “Despasito”. Також  своїм вокалом радували  Софія Степаненко,  Даша Зайченко,  Настя Притульська,  Аня Подолянська  та Даша Ямборська.

Яскравими і незабутніми були хореографічні номери “Love story” (у виконанні Максима Ломакіна та Вероніки Бондаренко), “У перетику ходила”, “Жіноча сварка”, “Вечорниці”, “Ворожіння” , “Adagio” (у виконанні Олі Поліщук та Вероніки Брик),”Бароко”.

 Сюрпризом для всіх став номер “Розбите кохання” у виконанні випускників школи, а нині студентів Канівського коледжу культури і мистецтв,  Бовенків Івана та Богдана за участю викладача  хореографії Чорної Т.В.

Справжнє світлове шоу продемонстрували учні 6-8 класів хореографії у номері “Магія світла”. Пісня “Це зима” у виконанні Олі Черновської вдало закрила концертну програму.  Всі учасники під теплі та гучні оплески вийшли на сцену, подякували  глядачам  та привітали їх з наступаючим Новим роком!

Читати далі

Концерт класу скрипки викладача Голікової Н.О. “Малі шедеври великого мистецтва”

18 грудня 2017 року в Звенигородській дитячій школі мистецтв традиційно відбувся вечір класичної скрипкової музики, який був пов’язаний  із 35-ю річницею педагогічної діяльності викладача Голікової Н.О. Ідея і організація вечору – викладача Голікової Н.О. Автор сценарію, ведуча та концертмейстер – Поворіна О.Г.  У концертній програмі взяли участь учні-лауреати міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів – Радченко Анна (3 кл.), Притульська Анастасія (5 кл.), Завідляк Анна (5 кл.), Облап Софія (6 кл.), які продемонстрували свою високу майстерність  у грі на скрипці, а також учнівський ансамбль скрипалів школи “Веселі нотки” (керівник Голікова Н.О., концертмейстер Поворіна О.Г.) . Гра юних скрипалів подарувала слухачам натхненне і виразне виконання декількох прекрасних творів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Із цікавістю сприйняла публіка і виступи гостей: віолончелістки із с.Рижаніви та кларнетиста із Лисянської музичної школи.

Особливо зворушливо прозвучало  камерне тріо  у складі колишніх випускників викладача Голікової Н.О., а зараз   її  колег – Коваль Л.П. та Умнової А.Я.

Завершив концертну програму анасамбль камерної музики викладачів “Класик-стиль”, створений Голіковою Н.О. у 2000-му  році.  У  виконанні ансамблю блискуче прозвучали музичні шедеври різних епох та жанрів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фінальну мелодію вечору ( “Мелодію” М. Леграна із кінофільму “Шербурзькі  парасольки”) ансамбль викладачів та учнів об’єдналися, граючи разом, що справило враження звучання великого оркестру, тим самим підкреслюючи єднальну творчу силу прекрасного мистецтва її величності Музики.

Читати далі

Цікавий урок “Мистецтво Епохи Відродження і Бароко”

11 грудня у Звенигородській  ДШМ відбулася неординарна подія – цікавий урок на тему “Мистецтво Епохи Відродження і Бароко”. Його підготували   й провели викладачі теорії музики Погоріла Таміла Олександрівна та Орловська Людмила Леонідівна.

Прелюдією до розповіді став виступ камерного ансамблю “Класик- стиль” (керівник Голікова Н.О., конц. Поворіна О.Г.). У їхньому виконанні прозвучали твори А. Вівальді та Л. Боккеріні. А далі – розповідь про видатних художників епохи Відродження, про безсмертні шедеври Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Рафаеля з показом на екрані. Цю частину уроку провела викладач Орловська Л.Л.

Наступним був виступ  викладача Погорілої Т.О. з розповіддю про архітектуру й скульптурне мистецтво Італії, Франції, Німеччини кінця  XVст. – початку   XVI ст. Цей відеоряд викликав справжнє захоплення глядачів. Доповнила і прикрасила розповідь викладачів невеличка сценка у виконанні учнів  класу фортепіано Хафіан Каріни та Надільнюка Олександра, які в дещо гумористичному плані зобразили процес створення музики сином Й.С. Баха Філіпом Емануілом.

Сподобався  присутнім класичний танець у виконанні учнів-хореографів. У самостійно виконаних перуках та сукнях  “на кринолінах”, під музику Й. Пахельбеля, вони поважно танцювали цей старовинний танок.

Загалом, враження від такого незвичного уроку, що об’єднав усі жанри мистецтва, залишилося дуже приємним, а для більшості присутніх у концертній залі ще й пізнавальним, що й було з вдячністю висловлено обом ведучим.

 

Читати далі

Читати далі

Читати далі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Мій світ-мистецтво!”

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 грудня  в м. Черкаси відбувся   Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!».

І місця вибороли:

Чепчур Артем – 2 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Бондаренко Ю.Л.)

Калініченко Софія – 4 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Мельник Едуард – 5 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Микитенко Софія – 4 кл. бандури (викл. Чикаленко Г.М.)

           Софія Микитенко 

ІІ місця здобули:

Бондаренко Настя – 1 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Бондаренко Ю.Л.)

Алієв Руслан – 6 кл. сопілки  (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Олійник Вікторія – 3 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Ялинська Оля – 2 кл. фортепіано (викл. Дяченко С.В.)

Павленко Ліза – 3 кл. фортепіано (викл. Дяченко С.В.)

ІІІ місця  зайняли:

Бондаренко Ніна – 2 кл. фортепіано (викл.Дяченко С.В.)

Брюховецька Юліана – 4 кл. сопілки (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Качур Денис – 2 кл. сопілки  (викл. Орлова А.В., конц. Дяченко С.В.)

Качур Аліна – 4 кл. фортепіано (викл. Строїн О.П.)

  

                Ліза Павленко

                  Бондаренко Ніна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

                 Аліна Качур

                  Оля Ялинська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати далі

Вечір фортепіанної музики

8 грудня 2017 року у концертній залі Звенигородської дитячої школи мистецтв відбувся вечір фортепінної музики, який став вже традиційним. Багато батьків, дідусів і бабусь, гостей, викладачів мали змогу насолодитися грою піаністів від першого до восьмого класу. В концерті звучала найрізноманітніша музика різних стилів та епох. Учні виконували твори соло, в дуетах, в тріо, з фонограмою оркестру. Всі викладачі відділу підготували дітей до виступу, показавши свій творчих підхід до кожного номеру  та підібравши оригінальні твори, в яких дитина змогла б розкрити свій талант. Всі  композиції супроводжувалися відеорядом, що ще більше допомагало розкрити художній образ творів. Дякуємо артистам та їх наставникам  за насолоду зустрічі з високим мистецтвом і бажаємо їм подальших творчих знахідок.

Читати далі

Читати далі

Концерт випускниці школи, студентки Вінницького училища культури і мистецтв Тетяни Алєксєєвої

 

5 грудня 2017 року до нас у школу мистецтв з сольним концертом завітала  наша випускниця Алєксєєва Тетяна (клас викладача Гончаревської В.Л.), яка навчається зараз на червертому курсі Вінницького  училища культури і мистецтв. Як і колись, за часи навчання в школі Тетяна порадувала нас досконалим виконанням творів класиків і сучасних композиторів. Віртуозна техніка, приємний співучий звук скрипки не залишив нікого байдужим. Слухачі тепло реагували на виконання кожного твору гучними оплесками.

 

Ми бажаємо нашій випускниці подальших творчих успіхів і здійснення мрій та запрошуємо в подальшому приїздити до нас з концертами.

Читати далі

Міжнародний дитячий фестиваль “Світ талантів -2017”

      У Києві  в Українському домі 2 грудня відбувся ХІV Міжнародний дитячий фестиваль “Світ талантів – 2017 ” за участю талановитих дітей України та інших країн світу.  Проект проходить вже  протягом 14 років за ініціативи Міжнародної громадської організації “Жінка ІІІ тисячоліття” – об’єднання ділових та успішних жінок, які взяли на себе обов’язок дати кожній дитині в Україні шанс реалізувати свої можливості, створити умови для їх духовного розвитку. 

Фестиваль «Світ талантів» об’єднав  вокалістів, танцюристів, дизайнерів, художників, вокальні та хореографічні колективи, театри мод. Цього року вперше у ньому  взяли  участь  і наші  учнівські  творчі колективи  ансамбль сопілкарів “Перлина”(керівник Орлова А.В.) та ансамбль бандуристів “Україночки” (керівник Чикаленко Г.М.) , які  зайняли  почесні  ІІ місця.

 

 

 

Читати далі

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “ПЕРЛИНА FEST”

02 грудня  у   місті Києві в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся  ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!». Мета конкурсу-фестивалю –   популяризація нематеріальної культурної спадщини через сценічну презентацію в таких видах мистецтва, як  танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика та автентична творчість.  У фестивалі взяли участь близько 500 учасників.

Наші  учні    гідно  представили школу на столичній сцені та були  нагороджені дипломами переможців і пам’ятними статуетками.   Так, Хафіан Каріна (викл. Строїн О.П.)  виборола  ІІ місце в номінації “інструментальна музика”,  Облап Крістіна  (викл. Боровик Г.В.) –  ІІ місце в номінації “естрадний вокал”.

У танцювальному конкурсі  ІІ місце  зайняв  дует “Смайлики” у складі Бондаренко Вероніки та Ломакіна Максима (кер. Чорна Т.В.)  та  ІІІ місце  – Максімова Сандра (викл. Луценко О.А.).

                           Крістіна Облап

                                                 “Смайлики”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                            Каріна Хафіан

 

               Максімова Сандра

 

Читати далі

Читати далі

Обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів МНЗ “Маленький віртуоз”

2 грудня в м. Умань на базі Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького пройшов конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів  “Маленький віртуоз”, у якому взяли участь кращі учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.  За результатами конкурсу в номінації фортепіано  ІІ місця  зайняли  учениця 5 кл. Лаврінченко Марина  (викладач Строїн О.П.)  та учениця 4  кл. Горобець Поліна  (викладач Загородня І.В.).

           Марина Лаврінченко

                        Поліна Горобець

Читати далі


Читати далі

І Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв “MUSIC MODERN”

22-27 листопада у м.Одеса відбувся І Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв “Music modern”. 

І місцедует піаністів у складі учнів 5 класу фортепіано Хафіан Каріни та Лаврінченко Марини (керівник  Строїн О.П.)

ІІ місцеЗавідляк Анастасія – учениця 6 класу фортепіано (викладач Строїн О.П.)

 

 

Читати далі

Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І. Чайковського

З 10 по 12 листопада у м. Кам’янка Черкаської області відбувся XV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І. Чайковського. Ім’я П.І. Чайковського об’єднало західні та східні регіони України  – діти Черкаської, Полтавської, Тернопільської, Чернівецької, Київської, Рівненської,  Хмельницької,  Донецької,  Вінницької областей виконували на одній сцені музику видатного композитора, західно-європейських та українських авторів. Конкурс проходив за сприяння Міністерства культури України, Національного музичного комітету України, Міжнародної музичної Ради, Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського м. Київ, Кам’янського державного історико-культурного заповідника, за підтримки Центру культурних ініціатив RESPONSIBLE FUTURE (відповідальне майбутнє).

Очолювала конкурс голова журі Наталія Пасічник (Україна – Швеція) – лауреат Міжнародних конкурсів піаністів, головний директор Українського інституту у Швеції, викладач Королівської академії музики Швеції.

Члени журі:

Леся Олійник – проректор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, генеральний секретар Міжнародної музичної ради в Україні, заслужений діяч мистецтв, доктор філософії мистецтва;

Ольга Ліфоренко професор кафедри фортепіано Національної музичної академії України;

Вікторія Зубенко – засновник та керівник центру культурних ініціатив RESPONSIBLE FUTURE та інші.

У конкурсі брали участь учні  Звенигородської ДШМ Софія Облап – 6 кл., Анна Завідляк – 5 кл. за спеціальністю скрипка (викладач Н.О. Голікова, концертмейстер О. Г. Поворіна) та Діана Блискавка – 3 кл., Марина Лаврінченко та Хафіан Каріна – 5 кл. за спеціальністю фортепіано (викладач О.П. Строїн).

Анна Завідляк та Хафіан Каріна посіли почесні ІІ місця конкурсу.

Софія Облап була відмічена Дипломом за краще виконання твору українського композитора (В. Гомоляка «Карпатська легенда») та премією  від народного депутата Сергія Рудика.

Анна Завідляк була запрошена до участі у Гала-концерті під акомпанемент на роялі П.І. Чайковського (Р. Глієр «Мазурка з опери «Тарас Бульба»).

Всі учасники конкурсу  були відзначені дипломами та цінними подарунками, а викладач Голікова Н.О.  була нагороджена премією  за високий професіоналізм у підготовці учнів  до конкурсу.

Читати далі

Сольний концерт учнів класу фортепіано Каріни Хафіан та Марини Лаврінченко

26 жовтня в концертній залі дитячої школи мистецтв відбувся сольний концерт учнів 5-го класу фортепіано Хафіан Каріни та Лаврінченко Марини (клас викладача Строїн О.П.).

Юні піаністи – переможці обласних та всеукраїнських конкурсів, постійні учасники концертів дитячої філармонії.

В програмі концерту звучали твори Л. Бетховена, Й. Гайдна, Ф. Шопена, твори сучасних композиторів та композиторів ХХ століття.

 

Глядачі насолоджувалися грою юних виконавців  та із захопленням спостерігали  відеоряд  до виконуваних творів. Емоційне, натхненне виконання творів було гаряче сприйняте слухачами, які вітали дівчаток оваціями та букетами квітів.

 

 

 

 

 

 

Читати далі

Міжнародний фестиваль-конкурс “Квітуча країна”

21-22 жовтня  у м. Умань відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод “Квітуча країна”. 

І місця здобули : Даудріх Андрій –  2 кл. естрадного співу, Подолянська Анна – 1 кл. народного співу, Облап Крістіна – 4 кл. естрадного співу (викладач Боровик Г.В.) , Завідляк Анна – 5 кл. скрипки (викладач Голікова Н.О.,концертмейстер Поворіна О.Г.).

               Анна Завідляк

 

 Аня Подолянська, Андрій Даудріх та Крістіна Облап

ІІ місця зайняли :  Облап Софія – 6 кл. скрипки, Притульська Настя – 5 кл. скрипки (викладач Голікова Н.О., концертмейстер Поворіна О.Г.),  Завідляк Анастасія – 6 кл. фортепіано  (викладач Строїн О.П.).

            Настя Завідляк

             Настя Притульська

                 Софія Облап

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місця отрималиЧерновська Ольга – 1 кл. естрадного  співу (викладач Боровик Г.В.) та Огурцова Вероніка – 1 кл. фортепіано (викладач Сенченко О.М.).

      Оля Черновська

                 Вероніка Огурцова

Читати далі

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Співограй”

21 жовтня у Харкові відбувся ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Співограй”. Участь у цьому конкурсі   взяла  наша учениця 5 кл. хореографії та 3 кл. флейти Максімова Сандра.  Вона стала лауреатом ІІІ премії  у номінаціях “Сучасна хореографія” і “Класична хореографія” та дипломантом у номінації “Інструментальна музика”.

Читати далі

Читати далі

Районна виставка-конкурс з нагоди Дня захисника України

 

 

 

 

     

 

       

      13 жовтня у Звенигородському районному будинку  культури відбулася виставка-конкурс на кращий малюнок з нагоди Дня захисника України.

            Наша учениця Яровенко Діана  (викладач Тітаренко Л.В.) була нагороджена Грамотою за І місце за малюнок  “Збережем для нащадків життя”

Читати далі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Козацький шлях.UA”

06 – 08 жовтня 2017 року на Черкащині відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості  “Козацький шлях.UA”. У фестивалі-конкурсі приймали участь діти та молодь віком від 6 до 25 років, зокрема діти шкільного віку (вихованці шкіл естетичного виховання, загальноосвітніх шкіл, будинків дитячо-юнацької творчості, дитячих центрів творчості, студій) та студенти коледжів, училищ, університетів. Наші учні теж стали  учасниками конкурсу  та були відзначені  нагородами.  Так,  учениця 5 кл. фортепіано Хафіан Каріна (викладач Строїн О.П.)  отримала  Диплом лауреата І премії.

Лауреатами ІІІ премії стали:  учень 2 кл. сопілки Качур Денис (викладач Орлова А.В.), учениця 5 кл. хореографії Максімова Сандра (викладач Луценко О.А.),  хореографічний колектив “Заморочки” (керівник Луценко О.А.),  хореографічний колектив “Заморочки-дивина” (керівник Чорна Т.В.).

Читати далі

Тиждень мистецтва «Обдаровані діти – дітям»

Під такою назвою у Звенигородській дитячій школі мистецтв  з 4 по 8 вересня проходили концерти для школярів 1-5 класів усіх міських шкіл. Неочікуваним і приємним для школярів сюрпризом вже при вході у «мистецький храм» було гостинне запрошення від перевдягнених учнів класу театрального мистецтва: «король» та «придворні» приязно припрошували всіх заходити до царства музики, пісні, танцю, малювання. У вестибюлі на школярів чекала виставка картин, «ляльки-рукавички» учнів класу образотворчого мистецтва – дітей, які з раннього дитинства захоплено дивляться на навколишній світ та мають бажання творити. До гарно прибраної концертної зали школярі заходили під музику  вже з гарним настроєм і в передчутті чогось нового та невідомого.

І ось усі затамували подих. На сцену вийшли ведучі — викладачі Таміла Погоріла  та Інга Загородня, які вітали всіх з початком нового навчального року, оголошували різножанрові концертні номери та розповідали про музику.

Варто відзначити, що, незважаючи на те, що наші діти, порівняно з жителями великих міст, не так уже й часто бувають на великих концертах, артистів вони підтримували і сприймали тепло, аплодували гучно і завзято, невимушено вигукували «браво». По закінченні концертів і глядачі, і юні артисти виходили радісними, емоційно піднесеними.

Відомо, що мистецтво – довговічне і необхідне. І не тільки на свята. Тож викладачі ДШМ дарують його собі і оточуючим. Головне ж їхнє завдання — навчати молоде покоління, рухатися вперед, розвиватися, досягати нових вершин і, що не менш важливо, приносити задоволення глядачам – і маленьким, і дорослим.

Читати далі

Читати далі

Читати далі