Міжнародний фестиваль-конкурс “Квітуча країна”

20 та 21 жовтня у м.Умань відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, театрального, циркового мистецтва та театрів мод “Квітуча країна”, у якому взяли участь хореографічні колективи школи “Заморочки”(кер. Луценко О.А.) та “Заморочки-Дивина”(кер. Чорна Т.В.).

У конкурсі також брали участь колективи з  м. Києва, Запоріжжя, Шостки, Херсону, Одеси, Умані, Первомайська, селищ Углуватка та Старі Бабани.

Рішенням журі колектив “Заморочки” було нагороджено Дипломом ІІІ ступеня за хореографічну композицію “Танець з бучками” та Дипломом ІІ ступеня і сертифікатом на 500 євро  для участі у танцювальному таборі “Вместе” м.Кітен (Болгарія). Колектив “Заморочки-дивина” нагороджений Дипломом ІІ ступеня за хореографічну композицію “Поліський танець” та “Українські візерунки”.

Також свою майстерність на конкурсі продемонструвала учениця 7 кл. Качур Аліна (викл. Чорна Т.В.). У номінації  народна хореографія за танець “Потанцюєм козачок” та в номінації естрадний танець за номер “Пробудження весни” вона нагороджена Дипломом ІІ ступеня та пам’ятними призами.

Дебютантом конкурсу став  дует у складі Брик Вероніки та Поліщук Ольги, який нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за  хореографічні номери “Аdagio” та ” Я піду до річеньки” в номінації естрадний танець, вікова категорія 7-9 років.

Учень 3 кл. сопілки Качур Денис  (викл. Орлова А.В.) взяв участь у театральному конкурсі та здобув Диплом ІІ ступеня.

Всі учасники колективу нагороджені медалями та пам’ятними призами. Дякуємо творчому проекту “Тріумф-фест” та відділу культури Уманської міської ради за чудову організацію та гостинність, а всім юним артистам бажаємо творчої наснаги та нових звершень.