Відкритий обласний літературно-мистецький фестиваль “Тараса пензлі оживають”

 З 21 по 24 червня юні живописці і літератори з семи областей України зібралися на Батьківщині Тараса Шевченка в с. Шевченкове  задля  участі  у ІІ турі відкритого  обласного літературно-мистецького  фестивалю  “Тараса пензлі оживають”. 

Це були три незабутні дні, насичені творчими подіями. Конкурсанти мальовничого пленеру виконали  два головних завдання конкурсу – пейзаж і творчий портрет. За цими роботами і визначилися переможці. Серед них  і наші учні: 

Галузінська Софія – 6 кл. – Диплом  лауреата ІІ ступеня в номінації графіка в старшій  віковій категорії;   Кульбаченко Анастасія – 5 кл. – Диплом лаурееата ІІ ступеня в номінації графіка в молодшій віковій категорії. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Але крім конкурсних робіт учасники мальовничого пленеру  протягом двох днів створили оригінальний творчий  art-об’єкт , відвідали  музеї с. Шевченкове та с.Моринці, долучилися до майстер-класу черкаської художниці Тетяни Черевань  на тему: “Руки” і виконали свої неповторні образи рук.

 

Викладачі взяли участь у майстер-класах, які провели Черкаська художниця Д. Лада на тему: “Барельєф” та викладач  Шевченківської школи-інтернат Л. Олійник на тему “Виконання квітів у техніці “по-мокрому”, і мали змогу виконати творчі роботи на ці теми.

Насамкінець   переможців і учасників конкурсу урочисто привітали та нагородили дипломами та цінними подарунками.